MARIUSZ KOSZAREK

+48 604 629 681

biuro@goralevent.pl

Oferta

We współczesnym świecie coraz bardziej uwidacznia się pogoń za karierą. Dla wielu z nas spełnienie zawodowe staje się jednym z głównych celów. Aby go osiągnąć poświęcamy się pracy, często zapominając o atutach relaksu, na który z trudem udaje się wygospodarować czas. Coraz więcej pracodawców dostrzega jednak plusy nagradzania zespołu oraz pozytywny wpływ integrowania współpracowników na osiągane przez nich wyniki. Doskonałą formą realizacji jest skorzystanie z ofert wyjazdów integracyjnych, połączonych z aktywnym wypoczynkiem. Pokonywanie przeszkód w warunkach pozabiurowych doskonali umiejętności podejmowania trudnych decyzji, panowanie nad stresem oraz kreatywność. Przede wszystkim jednak stwarza możliwości odkrycia potencjału w każdym z uczestników.

Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw temu oczekiwaniu. Stworzyliśmy szeroką ofertą propozycji aktywnego spędzania czasu, połączonego z relaksem na łonie natury:

Skoki tandemoweSkok wykonywany jest z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min, wtedy też pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje sterówki pilotowi tandemu.

W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania pasażer unosi nogi tak, aby instruktor wylądował za niego.

Strefa zrzutu znajduje się na miejskim lotnisku w Nowym Targu jak i również w Zakopanem u stóp Giewontu. Jednym z największych zalet strefy zrzutu jest jej położenie, które daje najpiękniejszą panoramę Tatr, co powoduje, że jesteśmy jedyna Strefą w Polsce świadcząca takie skoki.

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Uczestnik nie może przekraczać wagi 110kg. Tandemowy skok spadochronowy jest poprzedzony krótkim szkoleniem, w którym Instruktor wyjaśnia jak należy ułożyć ciało podczas swobodnego spadania. Uczestnik skoku jest zobligowany do podpisania standardowego dokumentu, w którym przyznaje się do swojego wieku, wzrostu, wagi oraz że jest świadomy ryzyka związanego z wykonywaniem skoków spadochronowych.

Nie ma przeszkód, aby skok w tandemie wykonała osoba niepełnosprawna.

Kula zorbaZorbing to nowy rodzaj sportu ekstremalnego, który polega na staczaniu się ze zbocza lub spływaniu rwącą rzeką, strumieniem w plastikowej, nadmuchiwanej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne kuli zorba.
Zorb lub też kula do zorbingu jest wykonana ze specjalnego rodzaju PCV, przeźroczystego, odpornego na ścieranie. To kula z jednym otworem, wzmocniona specjalnym olinowaniem. Jest bardzo odporna na gięcie, darcie, łamanie. Jej średnica zewnętrzna wynosi 3,2m, natomiast wewnętrzna 1,8m. Kula waży ok. 75kg.

Historia

Pomysł na zorbing narodził się w Nowej Zelandii. Jego twórcami są Zorbs Dwane i Andrew Awers. Inspiracją ich działań były szkice Leonarda da Vinci, przedstawiające mężczyznę z wyciągniętymi ramionami, stojącego w okręgu.
Pierwsze próby przeprowadzili stosując duże metalowe obręcze, bardzo niebezpieczne i ciężkie. Następnie zastosowali wielkie opony, które również się nie sprawdziły, gdyż były mało stabilne i zbyt szybko się obracały. Sukcesem okazała się kula z pleksiglasu, wzmocniona rusztowaniem z mocnych lin.
Początkowo średnica kuli wynosiła 1m szerokości. Z czasem ją powiększono i obecnie zorba ma 3,2m średnicy zewnętrznej i 1,8m średnicy wewnętrznej.
Niebezpieczeństwo podczas uprawiania zorbingu jest znikome. Nie odnotowano jeszcze żadnego poważnego wypadku. Przed dopuszczeniem do użytkowania kula przechodzi szereg testów w celu uzyskania atestu bezpieczeństwa, potwierdzonego stosownym certyfikatem. Do obsługi kuli przygotowany jest wykwalifikowany personel, który czuwa nad bezpieczeństwem zabawy oraz dba o okresowe przeglądy kuli

Mountainboard to letnia alternatywa snowboardu oraz dobre rozwiązanie dla surferów, kiteboarderów, wakeboarderów, skateboarderów itp. Pozwala na uniezależnienie się od warunków koniecznych do uprawiania innych sportów, takich jak śnieg lub zbiornik wodny. Służy do jazdy po specjalnych torach, wysokich trawiastych stokach lub nie używanych w lecie nartostrad. Jest przystosowany do jazdy po trawie, ziemi, asfalcie, kamieniach.

Historia

Za początki mountainboardingu, przyjmuje sią lata 70. XX wieku kiedy to kilku skateboarderów przymocowało większe koła do swoich desek, które pozwoliły im jeździć po każdej nawierzchni. Żadna firma nie zainteresowała się tym pomysłem. Dopiero w 1993 roku dwóch Kalifornijczyków z San Francisco - Jason Lee oraz Patric McConnell, którzy nie mieli warunków do uprawiania snowboardingu, wpadło na ten pomysł. Około 6 miesięcy trwało opracowanie prototypu deski która zaczęła się cieszyć dużym powodzeniem. Założyli oni pierwszą firmę zajmującą się sprzedażą tego typu desek - Mountainboard Sport. Po pewnym czasie przenieśli siedzibę firmy do Colorado. W roku 1994 w Colorado został powołany do życia pierwszy oficjalny Związek Mountainboadu (All-Terrain Boarding Association), który wciąż istnieje i zajmuje się organizacja zawodów na całym świecie. Wiele amerykańskich ośrodków narciarskich zaczęło wpuszaczać mountainboardzistów do swoich resortów w sezonie letnim. Tak zaczął się wielki boom na ATB, dzisiaj w samej Kalifornii jeździ około 100 tys. ludzi, a na rynku jest ponad 25 mniejszych i większych firm zajmujących się produkcją desek i akcesoriów.

Zjazd na linie zawieszonej skośnie pomiędzy dwoma skałami lub pomiędzy dwoma drzewami. Uczestnicy ubrani w uprzęże oraz kaski, wykonują zjazd przy pełnej asekuracji na specjalnym przyrządzie zjazdowym. Długość oraz szybkość zjazdu uzależniona jest od ukształtowania terenu.

Uczestnicy wykonują zjazdy na linie alpinistycznej ze skał lub drzew z wysokości od 5 do 40m z pełną asekuracją instruktora lub tylko na starcie i mecie w zależności od umiejętności zawodników.

Jest to dwulinowy most, w którym liny zostają naciągnięte równolegle do siebie, w pionie. Jedna służy jako poręcz dla rąk, po drugiej uczestnicy stąpają nogami. Jest oczywiście jeszcze jedna lina, na której zawieszona zostaje asekuracja.

(ang. slackline - luźna linia) - dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, zazwyczaj o szerokości 2,5-3,0 cm, rozwieszonej i napiętej między dwoma punktami (drzewami, skalnymi turniami) na wysokości od kilkunastu centymetrów do kilkuset metrów.

off roadJazda samochodem terenowym (w zależności od życzenia klienta od łatwego po ekstremalnie trudny).
Uczestnicy posługując się mapą lub wskazaniami GPS pokonują wyznaczoną trasę. Rajdy prowadzone są przez najciekawsze miejsca rejonów otaczających Tatry. Na trasie rajdu mogą być wyznaczone odcinki specjalne, gdzie kierowcy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe na czas.

W zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników proponujemy trasy o różnym stopniu trudności i czasie trwania od kilku godzin do kilku dni.

Quady, znane też pod nazwą ATV (All Terrain Vehicle) lub wszędołazów to czterokołowe pojazdy stworzone z myślą o pokonywaniu ekstremalnych terenów takich jak bagna, płytkie strumienie, duże stromizny - słowem miejsca dzikie i niedostępne innym urządzeniom. Ze względu na wąski rozstaw osi mogą lawirować w nawet gęstym lesie.

Jazda quadami jest prosta i można opanować ją bardzo szybko. Pamiętać jednak należy, że pokonywanie ciężkiego terenu, stromych zjazdów i podjazdów wymaga sporego doświadczenia.

Przed rozpoczęciem jazdy każdy z uczestników zostaje poinstruowany co do bezpiecznych technik jazdy oraz sposobów użytkowania quada. Każda grupa jest także objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC i NNW.

Wszystkim chętnym, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, oferujemy naukę jazdy konnej oraz zajęcia rekreacyjne, przeprowadzane pod stałą opieką doświadczonych instruktorów.

WindsurfingWindsurfing to niesamowity sport, łączący ze sobą cechy surfingu i żeglarstwa. Żadne inne zajęcie nie pozwoli Ci przeżyć równie wyjątkowych chwil i nie dostarczy Ci tak niewiarygodnych doznań. Oferujemy naukę pływania na desce jak i również doskonalenie umiejętności. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt renomowanych firm o zróżnicowanej wyporności i powierzchni żagla. Pod okiem profesjonalnych instruktorów dobierzemy sprzęt w zależności od poziomu zaawansowania. Na miejscu posiadamy wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego.
Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne.

Historia

Sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Rozpoczęło ją dwóch Kalifornijczyków, żeglarz Jim Drake i biznesmen, zamiłowany surfer Hoyle Schweitzer, którzy wspólnymi siłami połączyli deskę z żaglem i stworzyli nowy, niezwykły sport. W 1968 złożyli wniosek patentowy i świat poznał nową dyscyplinę nazwaną windsurfingiem. Schweitzer bezustannie poszukiwał lepszego materiału do produkcji desek, który będzie tańszy i bardziej trwały niż włókno szklane. I tak dotarł do polietylenu i jego dużego producenta - firmy Dupont. Właściciele przedsiębiorstwa będący pod ogromnym wrażeniem nowego sposobu użycia ich produktu. postanowili pomóc w promocji windsurfingu i uczynieniu go dostępnym dla jak największej ilości osób.
Windsurfing zdobywał i nieustannie zdobywa ogromną popularność na całym świecie. Nie ma osób, które nie cieszyłyby się przemierzając mile morskie czystej, spienionej, otwartej wody.

RaftingTo spływ pontonami po górskich rzekach. Jest jedną z wielu form spędzenia wolnego czasu na wodzie.
Wystarczy przeciętna sprawność fizyczna i chęć do dobrej zabawy, aby móc wziąć udział w spływie po jednej z najpiękniejszych rzek górskich w Polsce - Dunajcu.


Dzięki naszym pełnym wrażeń kuligom, w miłej atmosferze, w pięknej malowniczej scenerii PODHALA, na świeżym powietrzu przy ognisku z kiełbaskami, przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Pęd koni, muzyka, płonące pochodnie wprawią cię w nastrój góralskiego klimatu.

Jesteśmy wieloletnimi instruktorami narciarstwa  i snowboardu. W naszych szeregach znajduje się Mistrz Polski Open 2009 w kategorii Boardercross (SBX). Oferujemy w pełni profesjonalną naukę jaki i również doskonalenie technik jazdy. Istnieje możliwość indywidualnych wyjazdów z uczniem w miejsce przez niego zaproponowane.

Zapraszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi. Staramy się, aby nasze trasy prowadziły po najbardziej urozmaiconych terenach i szlakach. Plan trasy zostanie wyznaczony przez wykwalifikowanych instruktorów snowmoblie. Poziom trudności trasy dostosujemy do oczekiwań i do umiejętności grupy.

Skutery w trudnych zimowych warunkach pokonują strome podjazdy i przedzierają się przez trudno dostępne miejsca. Przeprawa po odległych bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny i dobrą zabawę.
Każda wyprawa poprzedzona jest szkoleniem teoretycznym i praktycznym. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapoznają wszystkich uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się na skuterach. Skutery, które Państwu proponujemy posiadają dużą moc, rozwijają niemałe prędkości, dzięki czemu dają duże możliwości manewru w terenie, a jednocześnie są bezpieczne.

Każda grupa jest także objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC i NNW.

Z nami możesz poznać piękno i uroki różnych zakątków. Zawieziemy i oprowadzimy Was z przewodnikiem w miejsca o których tylko słyszeliście z opowiadań lub chcecie poznać je lepiej.

Impreza Lata 60Czy chciałbyś się oderwać od szarości dnia codziennego, stresu i problemów czyhających na każdym kroku? Czy chciałbyś się przenieść w czasie i przestrzeni do szalonych lat sześćdziesiątych?
Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Krainy Szczęśliwych Hipisów, gdzie przy muzyce z tamtych lat będziesz mógł poczuć klimat Dzieci Kwiatów, ubierając się w kolorowe stroje, zakładając perukę i symbole  Peace and Love, zaciągając się dymem z fajki wodnej uciec na parę godzin od budżetów, targetów, celów i zadań na jutro i na wczoraj.

KasynoGwarantujemy prawdziwe emocje (choć gramy bez gotówki) niekonwencjonalną rozrywkę i rewelacyjną integrację, opartą na pasji i atmosferze współzawodnictwa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Przewodnikami są doświadczeni krupierzy eksperci w swojej dziedzinie. Wprowadzą oni w tajniki gier. Prowadząc grę na oryginalnych stołach do Ruletki, Pokera czy też Black Jacka.
(Uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy gier losowych, w rozumieniu ustawy o grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach z dnia 29 lipca 1992 roku (tekst jednolity Dz. U. z 1998r roku, Nr 102, poz. 650 z późniejszymi zmianami).

Prowadzimy również warsztaty terapii przez sztukę.

Zajmiemy się wszystkim, pilnując, by zarówno przyszła Panna Młoda jak i Pan Młody niczego nie podejrzewali a atrakcje dla nich przygotowane były prawdziwą niespodzianką.Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.
Jesteśmy otwarci na najbardziej wyszukane atrakcje tego wieczoru...

Psi zaprzegOferujemy przejażdżki psim zaprzęgiem jako ekstremalną i bardzo emocjonująca przygodę! Gwarantujemy dostarczenie niecodziennych wrażeń i niezapomnianych atrakcji. Proponujemy krótkie przejażdżki oraz dłuższe wyprawy (także etap nocny). Dla chcących poznać tajniki powożenia przeprowadzamy krótki kurs maszera, po którym każdy może samodzielnie kierować zaprzęgiem. W programie przewidziane mamy liczne konkurencje i zadania, które gwarantują dobrą zabawę.
Proponujemy także wersję letnią, gdzie sanie zamieniamy na wózek.

Na jadących bryczkami w stronę karczmy gości, napadają czyhający już w lesie zbóje, wyskakują za drzew, towarzyszą temu iście zbójnickie odgłosy, strzały, huki, zbóje na koniach.

W czasie tego zamieszania porywane zostaje kilka osób, które znikają ze zbójnikami w ciemnym lesie. Reszta ocalałych i oszczędzonych przez zbóji "Panów" udaje się w stronę karczmy lub watry ( jak by, kto nie wiedział ogniska), przy której wita ich już czekająca na nich muzyka góralska, ze Hej (fajnie grają)

Gdy już wszyscy goście z kuligu zajmią miejsce za stołami, nagle gaśnie światło, rozlegają się strzały i w rytm zbójeckiego marsza na sale wchodzi Harnaś ze swoimi Zbójami i porwanymi. Od razu jednego upatrzonego sobie chłopa zakuwają w dyby, aby poddać "Zbójnickiemu chrztu", czyli goleniu w dybach.

Kolejnym punktem programu jest próba wykupienia się z zbójeckich kajdanów (weź cie duzo dudków na okup), ci, co się dudkami nie wykupią musą wykonać "Harnasiowe próby". Ale i reście grupy się nie upiecze, oni również zostaną wciągnięci przez prowadzącego Harnasia do zbójeckich prób pomagając porwanym się wykupić.

Harnasiowych próbach jak:

* Moja-Twoja,

* Rzut Drwala,

* Zbójeckie szczudła,

* Strzelanie z procy do celu,

* i wiele, wiele innych,


Jeśli wśród naszych propozycji nie znaleźliście TEJ właściwej, prosimy o kontakt! Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę.

KOSZT...? Zadzwoń, zapytaj.


©goralevent.pl | made by JK